Çikolata Dünyası 3D Şikayet Et
668 İzlenme
Video Bilgileri

Açıklama: 3 boyutlu görsel grafikler ile taarlanan unity web player programı tarafından geliştirilen eğlenceli bir oyun ile karşınızıdayız. Çikolata Dünyası adlı oyunumuzda kontrol ettiğiniz kahramanımızı yönlendirerek oyun alanı içerisindeki çikolataları toplayacak ve bitiş noktasına hızlı bir şekilde ulaşmaya çalışacaksınız. Oyunda kahramanımızın kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını, karakterimiz ile zıplayabilmek için space tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Bu eğlenceli oyunda sizlere iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Arkadaşlarınla Paylaş
Video Adresi:
Yorum Yap
Ad Soyad: * Email: * Yorum: * * *Zorunlu Alanlar


Çikolata Kız Çikolata Kız

Sitemizin Çocuk oyunları kategorisinde bulabileceğiniz Çikolata Kız isimli oyunda amacımız kontrol ettiğiniz güzel kız ile...

0 Yorum - 493 İzlenme


Kaşif dora daha çok anaokulu çağındaki çocuklara yönelik hazırlanmış bir animasyon dizi filmidir. Çizgi filmin baş kahramanı Dora’dır. En yakın arkadaşı Boot ile birlikte devamlı bir şeyler bulmak için yola çıkarlar. Kaşif dora izleyenler kahramanımızın ne kadar iyi kalpli biri olduğunu bilirler. İnsanlara yardım etmeyi çok sever ve bunun için elinden gelen her türlü yardımı yapar. Dizinin diğer karakterlerinden biri de Arakçı tilki’dir. Arakçı devamlı olarak bir şeyler araklamaya çalışan bir karakterdir. Tabi bunda hep başarılı olamaz ve yakalanabilir de. Böyle zamanlarda hay aksi der ve hemen olay yerinden uzaklaşır. Kaşif dora’nın ayrıca bazı bölümlerine Diego adında kuzeni de katılır. Diego’nun ayrıca kendi adına çizgi filmleri de bulunmaktadır. Bunların adı go Diego go’dur. Tükçe adı ise koş Diego koş’tur. Kaşif dora çizgi filmleri ülkemizde ve büyük bir beğeni ile izlenilmektedir. Bizlerde hayranları için kaşif dora Türkçe bölümlerini yayınlıyoruz. Bu amaçla kurulan sitemizden dilediğiniz zaman kaşif dora izleyebilirsiniz.

sinema